| Eligirl a întrebat:

URGENT va rog, se poate schimba o parola a telefonului daca nu o mai stiu? Adica, mi am uitat parola te; efonului si nu mai stiu ce sa fac, va rog ajutati-ma! FUNDAAAAA

3 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Salut. Opreste telefonul apoi tine apasat pe butonul de volum (sus), power si home. Daca nu iti deschide un menu atunci incearca volum down. Daca nu m-ai inteles si nu vrei sa te bagi tu, cauta pe Google sau pe Youtube in felul urmator: "Hard resset (numele telefonului).
T/C.

| julia5454 a răspuns:

Cand ti-a venit cartela sim, pe cardul ei, aveai un cod puck. daca o mai ai, scrie parola la telefon gresit de extrem de multe ori, si la un moment dat iti va cere codul puck, il poti introduce. dar asta NUMAI daca ai codul, altfel nu stiu

| ambicio a răspuns (pentru julia5454):

Nu parola cartelei ci a telefonului