| katy a întrebat:

Cine stie cum pot sa imi adaug la lista de mess o adresa de email optionala.in caz ca-mi schimba cineva id-ul sa primesc parola pe mailul celalalt? e urgent.

Răspuns Câştigător
| Ionuttt a răspuns:

Buna:*!
Mergi la messenger sus -> my account info -> te loghezi si acolo sus iti apare ceva de genu `` If you forget your password, we do not have your contact information to help recover your account.
Please add another email address or mobile phone number.``-> dai click si acolo iti va aparea id tau si sub el `` add another `` dai add si scrii id pe care vrei sa primesti instiintarea si save:*

sper sa reusesti

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa poti evita ca cineva sa iti sparga parola iti schimbi tu parola din 2 in 2 saptamani. Daca vrei un e-mail optional trebuie sa iti faci alt cont nu conteaza daca e de yahoo sau hotmail nu se adauga deloc in mes acea adresa parola se trimite automat la cealalta adresa.

| katy explică:

Stiu ca se poate sa ai doua mail-uri, stiam cum se face dar am uitat

| Robert a răspuns:

Doar pe gmail merge ce spui tu.Pe yahoo nu.

| Amylee_1318 a răspuns:

Am impresia ca merge sa dai la mail la setari si dai de acolo. nu sunt tocmai sigura daca merge, dar stii cum se zice, incercarea moarte n-arewinking