| iRazvanRo a întrebat:

Poate creasca barba la adolescenti daca fumeaza?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate „creasca barba" si fara sa fumezi.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Barba creste doar HORMONAL, luandu-si vitaminele si mineralele din mancarea zilnica pe acre o mananci cu multe, foarte multe vitamine din fucte, legume si evident carne.

Fumatul distruge plamanii si sanatatea, in special la un copil de 13 anisori ca tine.

Mai ai de asteptat cu crescutul barbii, ca esti inca micut tare, cred ca nici nu ai intrat la pubertate la 13 ansiori.

Vezi ca ti-am raspuns la intrebarea asta si acum cateva zile! Vad ca stai prost si cu memoria :)

https://www.tpu.ro/......la-baieti/

| VoidEternal a răspuns:

Îți crește barba în plămâni.

| 1997onur a răspuns:

Ce prostie doamne cine ția zis asta bro? Te minte ai grija deschide ochi nu te mai lua după toți... nu-ți creste barbă dacă fumezi nu este adevărata așa ceva ba chiar îți face enorm de mult rău îți distruge sănătatea.

| DARLINGx a răspuns:

Nu.