| Rosemarie a întrebat:

Poate suna ciudat, insa...stie cineva daca exista operatii pentru MICSORAREA sanilor?! pe net chiar nu am gasit ceva concret.
bine...am 15 ani, insa am sanii MULT prea mari. si oricum.in nici un caz nu vreau sa imi fac acum operati, ci dupa 18 ani, insa vreau sa stiu.
Sunt cinstienta ca majoritatea fetelor isi pun silicoane pentru a avea sanii mari, insa mie nu imi plac deloc ai mei. au forma frumoasa, da, nu sunt lasati pentru ca nu port decat bustiere si alea la sport, insa nu imi place marimea lorstraight face [m-am masurat si acum am 95 de cm rolling eyes]
plz.help

3 răspunsuri:
| Rosemarie explică:

@aℓℓєxish am spus dupa 18 ani, nu acumhappy si poate pana atunci ma si razgandesc...

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Stai linistita ca nu se baga nimeni sa iti taie tie sanii la cat de mica estitongue fara suparare e adevar.multumeste-te ca altele vor mai bine le-ai da si lorlaughing

| luck96 a răspuns:

Asa teo facut mama ta( o zic frumos zi merci) altele pe la 15 abia daca leau crescut, asa ca nu-ti bate joc de ce ai vorba aia " nu stii ce ai pana nu pierzi"