| pixieroxx a întrebat:

Pot dresa singura un catel amstaff de aproape 1 an? e cam obraznic si curiosbig grin fundoaie pentru cel mai explicit rasp:X:X:X:

Răspuns Câştigător
| L7L a răspuns:

Uita-te la cezar si caini laughing si de acolo poti invata cum sati dresezi catelul asa mi-am dresat si eu catelulbig grin P. S e pe national geographicwinking

1 răspuns:
| Rooby a răspuns:

Nu e chiar asa de usor de educat depinde de cum l-ai crescut cata increderea are in tine si depinde de ce vrei u sa il inveti... funda?