| ioanapapusik a întrebat:

Pot fi insarcinata daca prietenu meu nustie daca si'a dat drumu in mine /mi. a venit ciclu a 31 zii / 3-4 ore si dupa mi s. a oprit cateva ore sh dupa iar mi. a venit thinking sunt in dilema

Răspuns Câştigător
| EvellineDub a răspuns:

Cum adica nu stie?raised eyebrows Copii inconstienti.
Du-te si ia-ti un test de sarcina si te lamuresti:*

| ioanapapusik explică (pentru EvellineDub):

Am sa il fac multumesc.:*. dar am auzit ca nu poate fi vorba de o sarcina daca mi.au problemele lunare. adica prima zi m-a tinut 3 ore. s.a oprit apoi seara iar mi.au revenit pana in momentu asta. thinking ma simt oki ca in fiecare luna adica nu simt diferite sqimbarii thinking dar mai sigur fac testul :-s msi de raspuns :*

| EvellineDub a răspuns (pentru ioanapapusik):

Ma bucur ca esti bine atunci.:* Sa aveti grija de acum inainte>big grin

3 răspunsuri:
| Manticore a răspuns:

Test de sarcina / ginecolog