| mardeamor a întrebat:

Este posibil sa fiu insarcinata daca si'a dat drumu in mine de 2 ori la jumatatea lunii de ciclu? mersi

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Foarte probabil.

| Floreenofficial a răspuns:

Sigur ca da.de doua ori si era si perioada de ciclu. oricum chiar daca nu era asta tot ramaneai laughing

| Derye a răspuns:

Cam atunci e perioada de ferilitate maxima.

Felicitari...ai un copilas.

| Crisstina a răspuns:

Da, atunci sunt sansele cele mai mari!

| Emma a răspuns:

Ca sa fii sigura, cumpara`ti un test de sarcina!
Xoxo

| Laurici :x a răspuns:

Stai linistita, tu nu esti insarcinata, tu esti gravidawinking cel putin roaga-te sa nu fie gemeniwinking acum. lasand gluma, mai bine fa un test de sarcina sau du-te repede la ginecolog, sunt foarte mari sansele de a fi insarcinata sad

| Genius8 a răspuns:

Buna. da este foarte posibil. dar ca sa fii cu constiinta impacata fa-ti un test de sarcina. fundita?

| mon@29 a răspuns:

Mai mult decat sigur... da
pentru linistea ta faty un test de sarcina si mergy la ginecoog.
bafta

| Bella_2124 a răspuns:

Este chiar foarte posibil, dacă nu şi sigur! această perioadă este cea mai fertilă. deci, şanse foarte puţine să nu fii. dar, ca să fii 100% sigură indicat ar fi să-ţe faci un test de sarcină la minim 3 săptămâni de la contactul sexual. baftă şi ai grijă de tine! straight face :*

| lolitaa a răspuns:

Hmm... felicitari ...ai un bebe mik.

| Anonim_5618 a răspuns:

O sa avem un nepoteel!

daaa normalstraight facestraight face

| nicolll a răspuns:

Am impresia ca la mijloc era chiar perioada ferila, si-a dat drumu in tine, peste 99% sanse sa fii, doar daca vreunu din voi e infertil sa nu fii sau daca ai noroc chior, dupa 21 zile de la contact fa un test si astept sa ma anunti daca ai scapat

| ☼Kitty☼ a răspuns:

Da e posibil. da mai bine fatzi un test ca sa stii sigur sau du-te la ginecolog(asa e si mai bine)winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar putin insarcinata. putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MA NUMESC Mihaela si stiu cateva chestii de astea si cum am auzit la la tine sar utea sigur sa fii ramas gravida doar daca penisul prietenul tau a ajuns in uter daca nu a ajuns mu trebuie sa iti faci probleme mia parut bine sa te cunosc.