| lorena19986 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca ma masturbez? :-s

81 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu.

| maryana5 a răspuns:

Calma, nu poti sa ramaiwinking Nu incerca sa iei anticonceptionale sau mai-nu-stiu-eu-ce ptc. nu e neviewinking

| anss23 a răspuns:

Tu vorbesti serios?!straight faceEsti destul de mare incat sa folosesti un calculator si parintii tai nici nu au vorbit cu tine despre viata sexuala?

| cioko19 a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata doar daca ai contact sexual cu un baiat/barbat/mascul happy

Răspuns utilizator avertizat
| yuli10 a răspuns:

@doomnezeu nu e adevarat ce ai zis. sperma se intareste cand ajunge in aer si spermatozoizii mor.

nu, nu poti sa ramai.

app, intrebarea asta a fost la misto nu?

| AndreeA_4571 a răspuns:

Nu, nu se poate intampla asta! kiss

Alte răspunsuri
| sweet_girl_carmen a răspuns:

Cum poti crede ca daca te masturbezi ramai insarcinata? Oricum stai linistita, ca poti ramane insarcinata doar prin contact sexual.

Alte răspunsuri
| Danielicious a răspuns:

Draga mea, prietena pe facebook :]]. Nu poti ramane insarcinata doar din atat.

Alte răspunsuri
| LaraClarice a răspuns:

Nu, nu poti.

Http://www.ptroa.co.il/petition/
semnati petitia va rog

Alte răspunsuri
| mitsufball a răspuns:

Wtf? cum atat timp cat nu se petrece un act sexual cu un baiat nu, sau mai bine spus atat timp cat nu-ti intra sperma in vagin nu poti ramane!

Alte răspunsuri