| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa ma excit dar sa nu ma dezvirginez? daca da cum?

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da' cu ce vrei, frate, sa te exciti? Cu coada de la matura, sau ceva?

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Nu mersi, exita-te tu cu aia laughing

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Pitzi, chiar n-am nevoie!
Raspunsul meu a fost pertinent!
Daca tu nu stii anatomie, nu e vina mea! Mai invata!
Daca folosesti degetul ca sa te exciti, ti-ar trebui macar vreo 15 cm de deget ca sa te si dezvirginezi!
Deci...e clar ca cea mai potrivita pentru noobi ca tine, e coada de la matura.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Te exciţi în momentul în care ai un contact sexual cu un băiat, bărbat, nu dacă te joci cu degeţelele, mătura, telecomanda, morcovul.
Citeşte pe Internet, că sunt diverse articole. Documentează-te şi lasă prostiile.

Pa-pa.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu stiu ce au ceilalti cu tine, e ceva normal sa te descoperi. pai cauta si tu despre clitoris, e deasupra vaginul si daca pui mana pe acolo cred ca o sa te exciti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să ştii că o să rămâi gravidă cu tripleţi dacă te exciţi.Să nu faci asta în niciun caz.Doamne fereşte, nu! Cum să faci aşa ceva?

Ce întrebări stupide. -.-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu arre treaba exitare cu dezvirginarea. Te poti excita si daca privesti, dar pentru dezvirginare trebuie contact sexual.
Sper ca esti suficient de mare incat sa reusesti sa faci diferenta intre notiuni. Eh, pe cine pacalesc, daca erai nu mai puneai asemenea intrebari cretine.