| EuDaDa a întrebat:

Pot sa-mi indrept parul cu fierul de calcat?

6 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Iei cate o suvita pui un prosop si calci cu fierul de calcat pe prosop. asa ti'l vei indrepta.sa imi spui daca ai reusit.este o metoda veche.nu radeti.

| GumitzaDePepene a răspuns:

Da,desigur!
Dar vezi ca trebuie sa iti dai pe tot capul cu fierul de calcat.
Tu copila, te doare capul?
Cum sa iti intinzi parul cu fierul de calcat? Daca iti place sa stai cheala, te invit cu mai mare dragul sa incerci.
Oh, c'mon, va mai creste mintea aia vreodata?

| 000M1ha3la a răspuns:

Nu cu fierul de calcat poti sa ti-l arzi mai bine nu incerca

| kriskiky a răspuns:

Daca chiar vrei sa ramai cheala da poti

| elenalalabianca a răspuns:

Da,chiar poti. Dar trebuie sa ai mare grija, ar fi bine sa iti invelesti parul intr-un prosop si apoi dai cu fierul. Placa de par este un fier de calcat doar ca mai usor de folosit

| Beatrice2810 a răspuns:

laughing Pune si tu intrebari mai serioase...Si nu!