| Claudia a întrebat:

Hey! love struck Am o problema cu parul :-s, el era cret si destul de des... si de la un timp mi sa rarit si nu il mai am deloc cret straight face decat dupa ce ma spal pe cap straight face. mentionez ca mi l-am indreptat cu fierul de calcat si cu placa d emai multe ori :-s... ce as putea sa fac?big grin ( nu o sa mai mil indrept oricum ) remedii ceva?:-s [ funda ~

Răspuns Câştigător
| Adelinesmile a răspuns:

IMI PARE RAU DE SINCERITATEA MEA, DAR AI INEBUNIT? Cum sa iti indrepti parul cu fierul de calcat? Mi se pare logic ca acum sa nu iti mai stea nicicum. Imi pare rau, dar ti-ai cautat`o cu lumanarea. Acum du`te la farmacie si cere niste sapon, balsam revalid pentru undesirea parului.

Bafta!

3 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

rolling on the floor))
loooool
ti l-ai indreptat cu fierul de călcat?!
ai să chelești! laughing

| SimonaAdina a răspuns:

Doamne fereste ce te-a apucat mai? unde ai mai vazut asa ceva? cum te-ai gandit sa til indrepti cu fierul de calcat?laughing

| bubbles_3047 a răspuns:

Incearca sa folosesti o masca de regenerare a parului si sub nicio forma sa numai dai cu fierul pe el straight face