| n2paul a întrebat:

Poti sa agati fete sau sa le faci sa te placa chiar daca ai cosuri pe fata?

Răspuns Câştigător
| kiska a răspuns:

...eu sunt de parere ca no trebuie sa iti fie frica de coshuri...sunt trekatoare...asa ca...fii mai kurajos...si nu atrage atentia la asta!
desigur ca poti sa placi fetelor...chiar si asa!

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosurile sunt trecatoare:p nu`ti fa griji in priviinta asta...si eu am avut si am iesit cu fete ff frumoasewinking

deci baftabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
trebuie sa fii fidel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate daca ai o masina si niste bani in buzunar poti sa ai fata oricum!

| iulika_7699 a răspuns:

Clar...ca nu consta totul in niste coshuri...

| Username1006 a răspuns:

Logic
eu am multe cosuri si nu ma intereseaza ce zice lumea..si nu conteaza cum arati..conteaza sufletul ..si o fata te accepta asa cum esti! Daca ai cosuri nu inseamna ca esti urat.
urat esti atunci cand te faci tu si cand te prostesti...eu am fost cu multe fete..si nu le-a pasat cum arat.le-a pasat sufletul ..deci no problem..simte-te bine in pielea ta frate.happy daca cineva se rade de tine sau te ocoleste sau isi bate joc... ignora tot arata ca nu iti pasa..fi indiferent. sper ca te-am ajutat.happy ceau

| Mrr_Miki_1996 a răspuns:

Normal k da nu inseamna k esti uarat dk ai cosuri pe fata