| BambOO_8402 a întrebat:

Poti sa cresti in inaltime? prin exercitii fizice!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sigur cresti facand un sport. Nu prin intinderi sau mai stiu eu ce.

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Cel mai recomandat este sa practici sporturi cum ar fi baschet, inot sau handbal.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Practica volei, inot, baschet.

| Cryssy a răspuns:

Off tare as vrea si eu sa mai cresc. crying

| miauu a răspuns:

Da
fa baschet

| theodoraafi a răspuns:

Joaca basket, volei, hambal sau practic inorul... si te vei inalta

| blunts a răspuns:

Nu mereu dar da...Joaca basket

| CaTa_6712 a răspuns:

Am auzit ca daca te ti de o bara suspendat in aer cate 10 min pe zi o perioada mai lunga te inalti(acum nu stiu cat de adv este da mi-au sps mai multe persoane)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat si eu dar mai incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da:X... daca sari c0arda sau daca te tii de o bara si sa stai in suspansbig grin 20 de secunde in fiecare zii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU intotdeauna basketul te inaltza...eu am facut 2 ani cei drept am crescut 14 cm dar acum, anul asta nu am mai crescut decat vreo 4...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ALearga 1-2 km pe zi si ai sa vezi ca daca ai pana in 25 ade ai 5 cm tot iei fluidizeaza sangele sa dai drumul la hormoni