| miya a întrebat:

Povestiti in detaliu
ce ati simtit cand ati facut sex pentru prima data..atata fetele cat si baieti merita sa-ti incepi viata sexuala?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Viaţa sexuală o începi când doreşti şi te şimţi capabil, când celălalt merită, când ai destule informaţii despre sexualitate!

| MadRaven a răspuns:

Merita, atunci cand si partenerul merita.
Depinde si de varsta ta, si de ea a partenerului.
Daca ai o relatie de o luna, nu merita.
Daca ai o relatie de 9 luni, ar putea sa merite :-)
Cel mai important e ca tu sa fii pregatita atat fizic cat si psihic.
Bafta :-)

| KRIIIX a răspuns:

Da, se merita cand partenerul/partenera merita! E o senzatie neobisnuit de placuta.

| ElenaAD a răspuns:

Daca te simti pregatita psihic... Daca, corpul tau este inca in crestere (nestiinduti varsta) nu prea stiu cat este de bine! Dar daca nu esti pregatita nu va fi frumos, atunci cand te simti foartepregatita si esti constienta de ceea ce faci va fi cel mai frumos sentiment!