| anonim_4396 a întrebat:

Povestiti-mi si mie o relatie a voastra in care ati suferit.Cum ati uitat de relatie?

8 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Daca uiti de o relatie este nesemnificativa.
Nu stiu daca am suferit, am fost dezamagita de mine ca nu am inteles langa cine stateam. Cu siguranta el crede acelasi lucru (dar nu e dezamagit de el), insa blamul sau putin conteaza astazi. A trecut. Cand voi muri nu va mai conta nimic si nici unul.

| BUBULINA a răspuns:

Pai a fost el magar si l-am uitat definitiv.
mi-a facut mult rau

| Stixie a răspuns:

A fost o perioadă în care mi-a plăcut foarte mult de un tip.Am ajuns să îl iubesc.Am fost împreună, dar din cauza unei mari prostii făcute de el ne-am despărţit.Am suferit mult atunci.
Dar mi-am dat seama că nu mă merita, că eram prea bună pentru el.Acum am găsit alături de o altă persoană "fericirea", suntem împreună de 3 luni şi încă mergehappy

| Alina_5575 a răspuns:

El a fost un prost care si-a batut joc de mine...Asta e, ce mi-a facut el mie asta o sa patesca si el la randul lui, asa ca nu`mi pare rau de nimic doar de timpul pierdut...laughing

Cu timpul la`m si uitat...imi gaseam tot felul de ocupati si nu ma mai gandeam la el...pana a aparut o alta persoana in viata mea care mia aratat cum e sa iubesti si sa fi iubit...happy.deja am o noua relatie de 4 luni si totul e mult mai bine.big grin

| deiutza_9183 a răspuns:

Pai o sigura relatie am avut pana acum cand am ubit cu adevarat pe cineva si din pacate inca mai simt ceva pentru el
a fost un nesimtit mi-a facut foarte mult rau nu a crezut nici o data in iubirea mea a vrut doar sex de la mine si neobtinund lucrul acesta mi-a facut foarte mult rau incercand sa ma forteze
si chiar ma gandesc ca nu merita iubirea mea de acea acum am preten de 3 luni de zile si am reusit sa nu mai ma gandesc la el asa ca intainte dar sentimentul incA traieste in minesad

| redbull a răspuns:

A fost e o vaca si mi-a facut mult rau... Mi-am si luat liberu de la ea exact de ziua mea... cu toate ca am iertat-o de enspe mi de ori... Astai viata... SFT in ea dragoste phbbbbt... Sincer nu-mi pasa ce face sau pe unde ii, dar macar o data sa sufere si ea cum am suferit eu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cina a spus ca am uitat de ea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca tot am observat ca majoritatea vorbesc destul de neplacut la adresa ''fostei '' relatii, eu pot sa spun ca in viata mea nu mi-a fost dat sa cunosc un suflet atat de minunat precum il are EA.