| Clauasdf a întrebat:

Prietena mea cea mai buna sa indrogostit de colegul din fata ei, dar lui ii place de mine straight face ea zice ca ii va trece repede ceea ce simte pentru el dar stiu ca inca o doare... ce as putea face? deja pastrez distanta de el dar ea tot ranita e sad...

Răspuns Câştigător
| marrinaa a răspuns:

Cea mai buna solutie sa scapi de un baiat e sa-ti gasesti altul! Fa-i cunostinta cu alt baiat care stii c-o place si ar face-o fericita... daca te-am ajutat cat de cat, intra pe site-ul www.desves.webs.com si vezi ce faci si tu pe acolo :*. da si la alte FETE acest site :x mss.

2 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Daca lui ii place d tine, si tie iti place d el atunci c treaba are prietena ta (cea mai buna)? mi s pare corect si fair-play ca ea sa nu stea intre voi atat timp cat voi va iubiti...asa ca IUBITI.VA MULT!

P.S! Ar fi trebuit sa pastrezi distanta fata d el daca lui ii placea d ea (d prietena ta) si nu d tine! parerea mea!

| marrinaa a răspuns:

Cea mai buna solutie sa scapi de un baiat e sa gasesti altul. fa-i cunostinta cu un baiat care o place si stii ca ar face-o fericita. intra pe site-ul www.desves.webs.com daca te-am ajutat mkr un pic...vezi ce mai faci pe acolo. da site-ul si la alte fele, pls. mersi muult.:*:*:*