| SoundPhatCom a întrebat:

Sunt foarte stresata! Prietena mea a vorbit cu cel mai bun prieten al baiatului de care imi place si i-a spus ca mie imi place de prietenul sau etc. El i-a raspuns inapoi ca, va vorbi cu prietenul sau despre asta, si-i va zice sa vorbeasca el cu mine. Asta are sa se intample maine. Si mie imi este foarte rusine, o sa fiu foarte emotionata si nu stiu ce sa-i zic maine?!? Nu vreau nici sa ma fac de ras daca el nu simte la fel pentru mine. sad Va rog dati-mi sfaturi si idei cat mai repede. Va multumesc tuturor! Dau fundita la cel/cea mai bun/buna! :*

Răspuns Câştigător
| VIPlidia a răspuns:

Deodata ce prietenul lui la sfatuit sa vorbeasca cu tine, el va incerca sa te conduca.Fi sigura ca el isi va gasi multe argumente de discutat. Daca ii place de tine,te va intreba:"iti place de mine?" iar la asta trebuie sa te astepti,iar unicul tau raspus trebuie sa fie:"evident"pana la urma,el stie asta,dar ii va placea sa o auda de la tine.
Oricum,nu fi tu cea care merge la el, pentru ca daca el nu o va face, nu va dori sa vorbeasca cu tine.Nu te lasa intimidata doar pentru ca il placi,fi sigura pe tine,cu siguranta nu vei spune nici o prostie,si vei scapa usor de emotii, multa bafta scumpo, vei straluci in ochii lui.

3 răspunsuri:
| HasisS a răspuns:

Ha?
Nu am inteles nimic dar, lasa totu ca curga de la sine.Stai chill

| iubbirica a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie teama, o sa ai putine emorii deoarece iti place de el! Il intrebi daca a aflat de la prietenul sau si dupa il intrebi daca el simte acelasi lucru

| BombonikPoxy a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa'i spui ce simti:Xbig grin))chiar daca s'ar putea ca el sa nu simta acelasi lucru love strucktrb sa risitihappyoricum daca nu simte acelasi lucru puteti ramane buni prieteni big grinsper ca te'am ajutatbig grinbafta:!:*