| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi place de o colega din clasa.
Dar eu am un avantaj pentru ca sunt colega de banca.
Dar ce sa ii zic?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii spui ca o placi

| Trynda a răspuns:

Ai zis ca sunteti colega de banca. Adica si tu esti fata? Daca esti baiat, spune-i nene ca iti place de ea, nu ai nimic de pierdut. Nu o sa te muste. In cel mai rau caz te respinge.

| drogh a răspuns:

Mă scuzi dar am observat în textul tău că ai folosit,, colegă''. Înseamnă că eşti fată şi că placi pe alta? Poate ar trebui să-ţi schimbi opţiunea. În caz că eşti băiat şi a fost doar o simplă greşeală de scriere, atunci spune-i adevărul. Exprimă-te în propriile cuvinte despre sentimentele care le porţi pentru ea în fiecare zi. Sigur te va înţelege.

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Esti lesbie?

| adrianpopovici99 a răspuns:

Daca ai sub 15 ani trimite-i biletele daca ai peste o saruti pasional(doar daca ai curajul) sau ii zici chestii de genu ce faina e ca arata bine.Za dati o intalnire...