| Marselina a întrebat:

Prietenei mele ii place de un baiat si stiu ca si el a placut-o ea i-a spus ce simte pentru el, erau foarte fericiti dar dupa o luna el nu a mai placut-o decat putin si i-a spus asta acum ea e trista dar cu toate astea nu a renuntat la el si vrea sa faca sa fie totul ca inainte, incearca din greu. Daca as fii in locul ei ce imi sugerati sa trec peste sau sa nu renunt (mentionez ca daca renunt din cate am inteles de la ea a plans ) sad

Răspuns Câştigător
| lidusca14 a răspuns:

Ar fi mai bine sa renunti pentru ca ceea ce a fost in trecut a ramas acolo tu ar trebui sa lupti deja pentru viitor si sa fii fericita, sa zimbesti mereu si sa treci peste momentele grele sa ii arati lui ca esti puternica, desteaapta si frumoasa si ca a facut un pas gresit cind te'a lasat