| Marselina a întrebat:

Prietenei mele ii place de un baiat si stiu ca si el a placut-o ea i-a spus ce simte pentru el, erau foarte fericiti dar dupa o luna el nu a mai placut-o decat putin si i-a spus asta acum ea e trista dar cu toate astea nu a renuntat la el si vrea sa faca sa fie totul ca inainte, incearca din greu. Daca as fii in locul ei ce imi sugerati sa trec peste sau sa nu renunt (mentionez ca daca renunt din cate am inteles de la ea a plans) sad

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pai dragoste cu sila sau forta nu se face.Stii cum se canta big grinragostea se face-n minim doi! Asa ca...

| ℓαυяα a răspuns:

Ea nu poate sa lupte singura pentru relatia asta. daca el nu mai vrea, mai bine spune-i sa renunte la el. daca isi face sperante o sa sufere mai rau dupa

| costivr a răspuns:

Morala: mai baieti faceti mai fetele fericite!

stai linistita iti faci probleme mai multe decat par. ia o pauza din a te gandii la asta si o sa fie mai binewinking