| sCHmeTELinG a întrebat:

Prieteni va este FRICA de ce se intampla azi 11-03-2011 in Japonia si orasele celalalte? Credeti ca asta e Sfarsitul Lumi, APOCALIPSA?

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Apocalipsa se spune ca va fi atunci cand Iisus Hristos va veni a doua oara pe Pamant. Asta nu stie nimeni cand se va intampla, asa ca traieste-ti viata. Ce va urma, vom vedea noi...

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Din cate stiu eu in Japonia se intampla cam des catastrofe.asta si din cauza pozitiei geografice si numerosilor vulcani

| Elyy_1788 a răspuns:

Misto
ar fi fostlaughing)

| FredFlintstone a răspuns:

Stai linistita o au fost si o sa mai fie cutremure si tzunami

| Sppy77 a răspuns:

Fiecare cu parerea lui.uni sunt mai superstitiosi alti nu. Eu unul nu cred in lucruri de genul.deci NU!