| deliutza7 a întrebat:

Prietenul meu mi-a dat papucii printrun sms si acum vrea sa fie cu mine.ce sa fac sa spun da sau nu?

Răspuns Câştigător
| gRasuPCH a răspuns:

Eu ii ziceam "nu" atata timp cat a fost nesimtit nu mai are rost

16 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Daca te iubea nu se despartea detine! Mai ales printr'un sms

| Kaℓi a răspuns:

Te-a anuntat tot prin SMS ca vrea sa fie cu tine? happy

| IncorrectUsername a răspuns:

Nu.Deoarece iubirea nu se desparte printr-un sms ci fata in fata.

| FReAkAzO1d a răspuns:

Daca EL o zis pa, atunci asa sa ramana.trebuia sa gandeasca inainte sa zica

| gRasuPCH a răspuns:

Aici are dreptate sanziana... am patit-o si eu...

| deliutza7 explică (pentru gRasuPCH):

Da si nu te-ai simntit naspa?

| gRasuPCH a răspuns (pentru deliutza7):

Mda normal e un lucru normal sa nu il mai accepti in viata ta adica, ca Gagic sau Iubit... acum faci cum vrei

| gRasuPCH a răspuns (pentru gRasuPCH):

Eu ii ziceam "nu" atata timp cat a fost nesimtit nu mai are rost

| dyanutza22 a răspuns:

Prietenul tau real te-a parasit prin sms si acum te vrea real? Ar trebui sa discuti cu el in fata de ce ti-a dat sms ala!

| deliutza7 explică (pentru dyanutza22):

Pai...neam certat si na e cam prost mersi pentru rasp

| deliutza7 explică (pentru dyanutza22):

Nu mai are rost

| cosminnic121 a răspuns:

Mda eu zic ca daca tinea la tine nu iti dadea papuci mai bine gasestiti pe altcineva

| deliutza7 explică:

Mai sa stii ca ce zici zici bine mersi pentru rasp:*sau as putea acc si sa imi dea cacoul de craciun si dupa aia ii zic pa pa:*mersi frumy pentru rasp

| deliutza7 explică:

Mersi:*

| sanziana09 a răspuns:

Asta tu trebuie sa decizi, depinde de ce ti-a dat papucii atunci. Si eu am patit asa si i-am mai oferit o sansa, si nu mai era la fel ca inainte, nu a durat mult relatia si decat sa suferi mai bine iti gasesti pe cineva care sa te merite!

| deliutza7 explică (pentru sanziana09):

Da ai dreptate dar stiu ca nu va fi ca inainte si decat sa isi bata joc de mine mai bine lasa