| anonim_4396 a întrebat:

Prin ce ar trebui sa imi dau seama ca cea mai buna prietena a mea este o prietena adevarata sau e o prietena falsa?

1 răspuns:
| printesuca1999 a răspuns:

Pai daca este o prietena adv va fi mereu langa tine cand ai nev si te v asculta mereu cand vei ave cv de spus iar daca este falsa adica se foloseste de tine sau cv de genul iti vei da seama din comportament... de ex iti inchide telefonul in nas te baga in seama doar cand vreasi iti va cere mereu cate cv... oricum iti vei da eama pe parcurs care sunt prietenii adevarati si care nuwinking mult succes sper ca te-am ajutat fundita? puppy dog eyes plssspuppy dog eyes♥♥♥