| angelica02 a întrebat:

Buna,cum sa eu fac unei prietene care mi-a fost adevarata adica asa credeam eu,si cand colo mi-a fost prietena falsa, ce ar trebui sa ii zic, as vrea sa o iau putin la misto sa ii zic niste replici care sa o doara si chiar si la misto? multumesc

4 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Decât să stai să-ți bați și în continuare capul cu ea, mai bine o ignori.
Să știi că prostul trebuie tratat cu indiferența.
Las-o în bafta ei și ai mai multă grijă pe viitor pe cine consideri sau nu prieten.
După părerea mea, nu există prieteni adevărați.
O zi plăcută!

| Kenya a răspuns:

Ignora persoanele de genu. Indiferenta doare mai mult ca niste cuvinte.

| ComanAndreeaIulia a răspuns:

Chiar nu ar trebui sa mai vorbesti cu ea. Ignor o si cand va intalniti accidental fa ironii legate de e a facut.

| Marichui a răspuns:

Cand iti mai da ea mesaj, sa-i spui "Ce, te-au parasit toti?laughing"
Sau pur si simplu, ignor-o.