| anonim_4396 a întrebat:

Problema mea e urmatoarea:imi plc de un baiat de 6 luni si imi place mult tare. i-am bagat idu in lista si am vb putin cu el si imi dadea >":*big grinbig grin

3 răspunsuri:
| un copil:x a răspuns:

Si? Care-i intrebare? Foarte multi baieti pun semnele astea.Asta nu dovedeste nimic, mai ales ca zici ca ai vorbit putin cu el.Adica daca el te-ar contacta des pe mess, ar vorbi frumos cu tine, ti-ar face complimente, atunci probabil i-ar placea de tine, dar pentru simplu fapt ca pune :* nu inseamna ca te place.

| Aia cu cap mare a răspuns:

Bine tu...
majoritatea baietilor pun semne de genu ":*" din obisnuinta...nu-i exclus sa te placa da' daca pune semne de genu, nu inseamna neaparat ca te place!

| adeana a răspuns:

Care era intrebarea? happy
Daca iti place, zi-i ca iti place de el si gata. intalniti-va si afara, nu doar pe mess.