| ady900 a întrebat:

Ps3 Slim (sau super slim) vs Xbox 360 slim. Si de ce!?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu exista ps3 super slim doar slim. PS3 iti zic eu pentru ca e mai smecher si mai frumos dar are si o ampla varietate de jocuri.

| OctaLoL a răspuns (pentru mgtow):

Cum sa nu existe PS3 Super Slim? Cei de la Playstation fabrica acum numai PS3 Super Slim, Slim-ul vechi e deja uitat.La PS3 nu sunt atat de multe jocuri ca la Xbox 360.Sa nu uitam totusi ca Xbox 360 e creat de Microsoft care a facut Windows-ul.

| mgtow a răspuns (pentru OctaLoL):

Arata naspa rau, nu ma asteptam sa se ajunga acolo dar posibil i-au pus transformator de 8, 5V.