| ionutzfortuning a întrebat:

Pt cei care se pricep la scutere: Buna am si eu cateva probleme 1 mi-s-a stricat filetul in butuc la un piaggio "si" si e aluminiu cum il pot repara? si cum sa fac sa curat rezevorul ca e rugina in el si nu pot sa merg bine cu el ca m i se infunda carburatorul ca intra benzina cu rugina in el.

1 răspuns:
| AndR3YuTu a răspuns:

1>filetul la butuc nu poate fi reparat, trebuie cumparat altul
2>rezervorul trebuie dat jos si dat pe dinauntru cu deruginol apoi trebuie clatit de 4, 5 ori.ps dupa ce faci asta trebuie facut plinul full la rezervor macar o data! NU UITA FundaVOT!