| Liviuvasile14131 a întrebat:

Salut,am un moped,piaggio ciao mai exact.i-am schimbat setul, pornea, dar se oprea cand era in sarcina.am schimbat chiulasa(se taiase filetul)si acum nu mai porneste.i-am schimbat 5 bujii,am curatat carburatorul, i am bagat benzina proaspata, degeaba.se tot uda bujia(are scanteie destul de puternica) si arunca putina benzina pe la decompresor.are cineva o idee ce as putea face?

1 răspuns:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Mergeți la un service auto. Sunteți depășit de situație, mai ales dacă este motor în 2 timpi.