| Lavinia20 a întrebat:

Ptr cei care au citit/vor citi intrebarea mea anterioara. As vrea sa stiu ce anume sa fac pentru. ama baga mai mult in seama ca el? Dar sa nu depasesc limita bunului simt si nici gesturi prea indecente.:d
Si as vrea sa stiu rs de la niste baieti. de ce majoritatea baietiilor prefera fetele slabe? si de ce nu seuita si la cele mai grasue care sunt cuminti si care invata bine[dar nu sunt tocilare]?

1 răspuns:
| alexy a răspuns:

Nu sunt baiat dar sa stii ca te inteleg.Sunt multe fete grasute si mult mai dragute decat cele slabanoage. Dar baietii cred ca s-au invatat asa si poate cred ca se vor rade de ei ceilalti baieti.Si eu sunt putin grasuta si invat bine dar pana acum nu mi-a zis nici un baiat ca ma place poate ca din acelasi motiv desi cred ca cineva tot te va placea.Sunt sigura.