| d3javw a întrebat:

Puteti descrie fericirea sau iubirea?

3 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Degeaba iti explica cineva, daca nu le-ai simtit pe pielea ta, nu ai sa stii niciodata

| TheAce a răspuns:

Fericirea e evenimentul pe apare atunci cand clipim. Daca am vedea-o probabil am fi in stare sa o explicam dar din pacate ne prinde de fiecare data cu ochii inchisi...

Iubirea e in sine o stare naiva de spirit, pe care o traim insa constient, fara dorinta de a ''repara'' asta.

| Biskuit3 a răspuns:

Pai iubirea ii ca atunci cind faci pe tine toti vada da doar tu simti caldurabig grin... la fericire nu stiutongue