| seena8616 a întrebat:

Voi cum ati descrie iubirea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea nu se descrie, ea se simte. Dar gasisem asta acum ceva timp : "Iubirea este indelung rabdatoare, iubirea este binevoitoare, nu este invidioasa, iubirea nu se lauda, nu se mandreşte. Ea nu se poarta necuviincios, nu cauta ale sale, nu se manie, nu ţine cont de rau. Nu se bucura de nedreptate, ci se bucura de adevar. Toate le suporta, toate le crede, toate le spera, toate le indura. Iubirea nu inceteaza niciodata". Frumos spus. Dar de multe ori iubirea se rezuma doar la a fi o minciuna perfecta.

2 răspunsuri:
| Shake a răspuns:

Iubirea nu se poate descrie, este minunata.Atunci cand esti indragostit simti ca plutesti...ca esti doar tu si acel baiat/fata pe pamant.

Bine poate ca am dramatizat putin dar asta simt euwinking

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O scroafa homosexuala