| RedPorcelain a întrebat:

Puteti sa imi ziceti niste idei de costume pentru halloween? am de adus la scoala un costum de halloween.Eu nu prea,, colectionez" costume si nu prea am haide asa hazli ca sa ma pot deghiza in ceva...acest,, proiect" trebuie dus la scoala luni...in decursul acesta as putea putea sa fac rost de niste borfe hazlii... daca pot zice asa...consider acest proiect o tampenie mai ales ca noi nu suntem in america sau nu mai stiu eu unde ca sa facem porcaria asta cu halloween... da ma rog... daca aveti niste sugestii in afara de costum de tiganca(doamne fereste)si de fatoma... un cearceaf in cap...va rog sa mi le spuneti...mrs

Răspuns Câştigător
| Culda a răspuns:

Pay parerea mea ii ca ar trebui sa te dechizezi in zombi sau ce ai tu in garderoba scuze ca dau raspunsu atat de tarziu dar acum am vazut anuntul si inca ceva anonimul ala nu-l baga in seama e cam dus cu pluta dai pake byehappy

23 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Poi ar veni costum de vrajitoare. o matura, o palarie, rochita neagra, cizme negre, pelerina neagra si tot tacamul...
Sau zana... O baghetuta, rochita, un pantofior...
Scufita rosie, o cersetoare...s.a.m.d...Numai daca iti pui putin capul la contributie gasesti multe sugestii interesante.

Succes cu halloween-ul.
Have a nice day!

| FlorinaRuby a răspuns:

Eu ma costumez in youtube:))
http://www.google.com/......tp?/imgres r:1, s:0

| RedPorcelain explică:

Haine* nu haide...srry

| RedPorcelain explică:

Daca nu vezi anonimule m-am corectat dar daca esti chior....nu am ce-ti facewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand se scrie haine nu haide si ai putea sa ti faci singura un costum de vampir sau vrajitoare ca presupun ca ai ce va negru prin garderoba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrajitoare sau ...nu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii propun costul zeul dragon cel mai nou aparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pisic.iti pui colanti, o bluza neagra iti faco cornite, o coada si un bici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca daca ai haine ceva mai vechi si incaltaminte rupta ca de exemplu un tricou de culoare gri pe care ai putea sa-l tai pe aici pe colo si niste pantaloni negri sau tot gri pe care sa ii tai la fel si incaltamintea o poti lasa asa doar ca poti sa o murdaresti.
acesta este un costum de zombi.cu drag maria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POTI SA TE FACI VRAJITOARE.iti iei o rochie neagraiti faci o palarie poate din carton neagra si o matura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti machia mai interesant.Intra pe youtube makeup halloween si imbracate in niste haine asortate machiajului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.eu stiu.cauta ceva in garderoba si poate gasesti o combinatie. n-am de unde sa situ ce iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te costumezi in reparita eu asa ma fac anul asta 2010 pentru ca mo zis o prietena binenteles daca nu esti reparita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa fi o pisica. Nimic greu. Haine negre (poti si alte culori) pantaloni stramti(de preferat colanti) si in sus o helanca (tot neagra). Din catifea fa-ti doua urechi si lipeste apoi pe ele o catifea roz bon-bon. Coasa din sarma infasurata in catifea neagra.Si cam atat. Noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. mi s-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te costumez intr-un vampirita, diavolita, sperietoare asta daca nu esti deja? sau ai puteda pe net sa cauti costume asa ca caut si puneti creerull ala mare si bun de nimic al contributie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sperietoare de ciori
Un pulover larg, blugii tociti si peticiti si multa funie! De ce funie? Pentru ca orice sperietoare care se respecta are o curea si legaturi la maini si la picioare din funie! Si daca poti gasi si cateva paie care sa-ti iasa intamplator din pantaloni, in mod sigur costumul tau va avea un succes rasunator. Daca nu esti palida in mod natural, incearca multa, multa pudra de culoare deschisa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am de unde sa fac rost de costumpevineria asta
imi trebuie la scoala imi spuneti de unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In vrajitoare... sau bine acum depinde si de tine ce vrei
vrajitoare mi se pare mie ok happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adu si tu un costum de duh japonez pentru ca stiu o fata care a cistigat cu acel costum:nu trebuie decit sa iti iei o rochie de cinezoaica si sa iti pui o curea lata in sold, ai grija sa ai parul prins in coc japonez cu doua bete chinezesti(de mincat), dar daca nu ai parul lung puneti o peruca de culoare nuagra si procedeaza la fel, dupa explicatia de mai sus! Daca nu, costumeazate in moartea adc:i-ati o rochie lunga cu gluga si o coasa artificiala!
Si acest personaj are o poveste buna! Ap nu ride de amintirile mele c am doar 11 ani,"asunt la colegiul national unirea brasov"

| xXSpikeXx a răspuns:

Capul la moarte o mana de mort cu mult sange cealalta mana cuculoarea gri deschis trunchiul plin de sange membrele inferioare taiate in fasi cu sange