| XatomisX a întrebat:

Sa ai multi prieteni e foarte usor dar sa ai un prieten adevarat este foarte greu happy

8 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Este greu, dar nu e imposibil. Vorbesc din proprie experienta.

| Mαdαliηα a răspuns:

Mhha. Prietenii adevarati sunt pe cale de disparitie, nici nu stiu daca am asa ceva. Prieteni am dar adevarati nu stiu ce sa zic.

| agirll a răspuns:

Asai..prietenii falsi te lasa cand ti-e greu.cei adevarati atunci te ajuta mai multwinking happy

| Painy a răspuns:

Pff..nici nu stii cata dreptate ai. Prietenii adevarati, exista acolo undeva... trebuie sa-i cauti. Dar chiar si atunci, ii poti pierde usor. Stiu asta mi s-a intamplat. Dar crede-ma... nu stiu daca mai exista nici macar cuvantul "prieten" da-pai "prieteni adevarati "? sigh
Puzderia de prieteni trecatori e doar ca un nor. Vine repede si la fel de repede dispare.

| XatomisX explică (pentru Painy):

Eu am un prieten adevarat acum am 17 ani el 16 si ne cunoastem de la 5 ani happy niciodata nu m-a lasatwinking

| Painy a răspuns (pentru XatomisX):

Waw...foarte frumos

| RebekahMikaelson a răspuns:

Asa e. Ai mare dreptate. E greu sa iti gasesti un prieten adevarat. Un prieten in care sa ai incredere in a-i spune secrete si pe care te poti baza la nevoie. Totusi cred ca fiecare gaseste pana la urma o astfel de pesoana.

| NeXtW0WDeLiCe a răspuns:

E clar. toti avem prieteni buni dar cand e vorba sa ne ajutam nu mai suntem prieteni