| XatomisX a întrebat:

Sa va spun ceva sa ai multi prieteni e foarte usor dar sa ai un prieten adevarat este foarte greu nu oricine are sunt multi care au o gramada dar un prieten adevarat nu au , sa poti vorbi orice cu el eu de ex am un prieten asa de la varsta de 4 ani si acum am 18 iar prietenii mei care credeam ca sunt de treaba erau de fapt niste prefacuti. Voi aveti vreun prieten adevarat happy

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Pai noi toti suntem prefcuti, tradam si suntem tradati. Eu am avut o prietena pe care am crezut-o prietena adevarata care s-a dat la baiatul pe care il iubeam, au fost impreuna apoi s-au despartit. Am iertat-o dar nu mai e aceiasi prietenie, acum nu mai am incredere in ea, si ma stradui sa stau mai departe de ea. Am mai avut inca o prietena, adica o tradatoare, si o mincinoasa care vorbeste pe toti pe la spate, stii acest tip de fete?
Si am alta prietena care nu m-a tradat niciodata, cea mai buna prietene si adevarata, si nu cred ca ar fi vreodata sa ma tradeze. Imi este ca o sora...

| XatomisX explică (pentru Lilia2621):

Vad ca sunt ma naroade fetele ca baietii laughing

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Nu,nu am! Si sincera sa fiu, ...nici nu-mi trebuie in momentul de fata.Nu vreau si nici nu am de ce sa vreau sa sufar de pe urma tradarii unui prieten.
Crede-ma ca doare ca naiba.

| yanly a răspuns:

Nu, nu am. momentan cel mai bun prieten al meu este mama si ii multumesc lui dumnezeu ca mi-a dat asa mama love struck