| Madi21 a întrebat:

Sa ii scriu sau nu? Imi place de un baiat cu care am stat impreuna de cateva ori, dar problema e ca mie mi se pare ca vrea altceva de la mine. Amandoi suntem orgoliosi: daca el nu-mi scrie nici eu si invers. Nu stiu ce sa mai fac caci ma gandesc la el mereu, dar imi este frica sa ma combin cu el din teama de a nu fi dezamagita si ranita.

1 răspuns:
| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Pai. Incearca si apropiete de el. Si poate deveniti mai apropiati si daca nu insista sau chestii sa vorbeasca cu tine inseamna ca nu e interesat de tine. Aaaa. Nam idee incearca si vorbiti mai des. Si fi mai indrazneata poate va merge big grin. Bafta!