| Insurgent a întrebat:

Sa va zic sh voua o faza, pe mine sincer m-a apukat rasu laughinglaughinglaughing. deci am o colegutzz'a in clasa care invata cel mai bine ca sa zic asahee hee, sh imi zice mie odata ca a devenit o fire mai rebela rolling on the floor deci n-am mai putut de ras... o fire mai rebela!? lool, imi amintesc ca aveam ora de sport si nu vroiam sa merg sh tipa catre mine ca o trece absenta si nu stiu ce rolling on the floor, dup cateva zile imi zice ca mamasa o da la comanda la mine rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor daa asta a zis sh mama [dar mama are motive] insa mamasa ce motive are? adica fata aia nu fake chiar nimic rau invata nu bea nici macar o bere rolling on the floor de chiulit chiar daca e vorba de sport ce sa mai zic rolling on the floor))) Copil de comanda la mine clar rolling on the floor

Ce vrea sa dovedeasca...ca vrea sa fie mai rebela sau? oare nu'i convine stadiul de 'tocilara' laughing

3 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Emisiunea aia e regizata, ei nu sunt neaparat rebeli, sunt ''actori''

| PurePoison a răspuns:

laughing probabil o deranjeaza ca cei din clasa o au in minte ca o tocilara si ca sa scape de chestia asta s-a gandid si fata asa : "Lasa ca le arat eu lor! Pot sa fiu si rebela si rea si cum vreau, direct la comenda la mine ma duc, sa vada ei!" rolling on the floor ma rog am acest gen de "specimene in clasa"hee hee.

| DAC a răspuns:

Un copil normal, care invata, isi asculta parintii si se straduieste sa fie un elev model pentru voi este luat in ras.De ce? Pentru ca gradul de inteligenta a adolescentilor scade cu FOARTE MULT de la an la an, pai nu? Pai nu e mai bine sa plecam de la scoala? Eu consider ca cel care face ca si colega ta, se respecta pe sine, adica pana la urma daca e sa invete, invata pentru el.Acum nu zic ca sutin sa stai chiar la toate orele de sport sau sa inveti cele mai mici cacaturi. Iar tu ca postezi asta, nu dovedesti ca esti decat "o pustoaica" lipsita de personalitate si influentata de anturaj.Saraca fata ce sa mai faca sa nu o considerati "tocilara"? Asta e si greseala ei... ar trebui sa se mandreasca cu stadiul in care este.
Si acum o sa imi dai stupid raised eyebrows
Asta daca te supara adevarul.