| Xonia a întrebat:

Sa vedeti ce "prietena" am avut
Pana acum o saptamana eram cele mai bune prietene si asa usor usor numai prea vorbea cu mine, bine au mai fost chestii
Si acum are la status: Te crezi interesanta? Nu fata mea, esti doar o alta pitipoancawinking
Lolrolling on the floorrolling on the floor
Deci nu o mai suport.Si cand ma gandesc cate am pierdut din cauza ei... off off
Astept sfaturi.Mersi

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Wow ce replica cul are la statussurprise
Cred ca gandit-o mult, nopti intregilaughing
Asa ma irita oamenii astia care se dau intresanti prin niste replici spuse din varful unor buze botoxatewaiting
Si pe cat ma irita pe atat ma amuzalaughing
Prietenii care nu mai sunt nici nu au fost vreodatahappy

| fluturas a răspuns:

Oare chiar pentru tine o pus stts ala confused?

sfaturi ignoro o sa fie invatatura de minte big grin astea nu's prietene si nici nu ti'o fost vreodata

| Arthur a răspuns:

Dacă ţi-e preietenă întradevăr îşi va da seama că a greşit, dacă nu, nu. E posibil să fi avut în jur nişte aşa zişi binevoitori care să fi avut grijă de relaţia voastră, dar fii sigură că timpul le descurcă şi le rezolvă pe toate. Dacă nu ţi-a fost cu adevărat prietenă şi dacă tu nu te simţi cu nimic vinovată nu ai pierdut chiar nimic, ai pierdut ce nu aveai de fapt.
Succes şi prieteni adevăraţi mulţi!

| Ea12345 a răspuns:

Asta e, se intampla.Incepi o noua perioada, fara ea.Incearca sa te feresti de prietenii falsi, de cei buni in fata si barfitori in spate...
Succes si ai grija!kiss

| Mirela a răspuns:

Cred ca ar trebui sa cunosti un baiat foarte ok si pe parcurs sa deveniti prieteni cei mai buni love struck sunt cele mai de succes prieteniibatting eyelashes fetele oricat ar fi ele. te fac pe la spate la un momentdat dar baietii mai rar. Dar AI GRIJA cu cine te imprietenestiwinkingcunoaste. l FOARTE bine inainte sa deveniti apropiati :X

Succes Bubu :*

| giulia_8691 a răspuns:

Nu iti fa griji. asa prietena am avut si eu. dar ne-am impacat, si-a dat seama de greseala ei.acum iar ne-am certat. cel mai rau e ca eu sufar si plang cand ma cert cu ea.sad