| Default01 a întrebat:

Sa zicem ca ati vorbit cu o fata/baiat si ti-a cerut poza cu tine si tu ai dat poze cu alt/a baiat/fata de pe facebook nu cu tine. iar apoi traiesti cu frica ca daca cel cu care vorbeste ii va da cerere de prietenie respectivului si va afla iar apoi poate vei intra in belele. tu ce ai face in cazul acesta ca sa scapi de aceasta grija?

2 răspunsuri:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Eu i-as spune adevarul si voi spera ca ma va ierta: )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune adevarul. E mai bine sa descopere de la mine, decat sa descopere singur/a.
Minciuna are picioare scurte, din pacatehee hee.
Si as spera sa ma ierte...iar altadata nu as mai face asa cevatongue