| Default01 a întrebat:

Sa zicem ca ati vorbit cu o fata/baiat si ti-a cerut poza cu tine si tu ai dat poze cu alt/a baiat/fata de pe facebook nu cu tine. iar apoi traiesti cu frica ca daca cel cu care vorbesti ii va da cerere de prietenie respectivului si va afla iar apoi poate vei intra in belele. tu ce ai face in cazul acesta ca sa scapi de aceasta grija? ( ati patit si voi ceva asemanator? )

1 răspuns:
| Castorul a răspuns:

N-am patit-o pana acum, prefer sa dau una sau doua poze cu mine daca e.
Dar in situatia descrisa de tine, as vorbi cu cel/cea ale carui poze le-am folosit si i-as spune "vezi ca am luat o poza cu tine si-am zis ca-s eu, daca te intreaba cineva de asta sa stii despre ce e vorba" happy