| dendendenis a întrebat:

Sal.Am 1.70 m si 58 de kg dar arat ca unul de 70 de kg.Am inteles ca la greutatea mea ar tebuii sa fiu schelet de slab, dar nu sunt asa. Oare de ce?

1 răspuns:
| LukaVocaloid a răspuns:

Nici chiar asa am aceiasi inaltime ca a ta si 50 kg si nu pot spune ca sunt schelet nu-s nici slaba nici grasa la inaltimea ta greutatea ta e buna ca trebuie sa ai inaltime - 10 dar daca vrei sa mai slabesti o sa fie bine no sa fii creioane precum altii