| viperra a întrebat:

Buna,TPU!
Am 1,72 si 53 kg.Am greutatea buna sau sunt mai grasa putin? sad
Multumesc!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Esti okay ✌

Probabil ca ti se pare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe persoane au un numar mare de kg, insa reprezinta muschi. Nimeni nu te poate vedea. Daca vrei un raspuns pe masura asteptarilor, unul serios, du-te la nutritionist (daca esti complexata)

| lBroken69 a răspuns:

Esti obsedata daca la kilogramele si inaltimea ta inca crezi ca esti grasa.

| viperra explică (pentru lBroken69):

Nu sunt obsedata, crede-ma ca daca m-ai cunoaste ai vedea ca nu ma intereseaza chiar asa de mult de mine in comparatie cu alte fete laughing))
dar am vrut sa stiu happy

| Assassina a răspuns:

Mersi de funda