| king5151 a întrebat:

Salut, am 15 ani si sunt putin gras, mama zice ca sunt slab ca ma ia vantul, i-am zis azi ca ma duc sa alerg si cica n-am de ce ca sunt slab, de ce unii zic ca sunt gras altii slabhee hee?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiecare persoana are o viziune diferita

| CodrutElian1990 a răspuns:

1. Esti slab. Dar asta nu este ceva foarte rau.
A alerga, a face sport, a face miscare, este ceva benefic pentru fizicul si chiar pentru psihicul unei persoane. Asta duce la o dezvoltare armonioasa a corpului si chiar a personaliatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de percepţia fiecăruia.
Cum unora li se poate părea o fată a fi foarte frumoasă, altora ar putea să li se pară banală.
Totul constă în percepţie.

| Michaeel a răspuns:

Zi înălțimea și kg. Îti eu sincer dacă ești slab sau gras, dar cum zicea răspunsul de mai sus:cel mai important este sa te simți tu bine în pielea ta.

| king5151 explică (pentru Michaeel):

1,70 58kg

| Michaeel a răspuns (pentru king5151):

Esti foarte slab...Cum ar putea sa iti spuna cineva ca esti gras? Ascult-o pe mama ta ca n-ai cum la 58 de kg sa fii gras, mai ales la inaltimea ta.

| Anonima163333 a răspuns (pentru king5151):

Esti slab, cum ai putea fi gras?

| anonim_4396 a răspuns (pentru king5151):

Eu am 1, 80 si 50 kg, sunt scandura happy! Dar da, si tu esti destul de slab! Incearca sa faci ceva in privinta asta! Eu iti sugerez sa bagi mai multe calorii in tine!

| KazimirVolkovici a răspuns:

Oamenii au percepții și păreri diferite. Important este ca tu să te simți bine în pielea ta.