| ionutVUVUZELA a întrebat:

Sal.imi spuneti si mie cum pot face antrenamente de fotbal acasa ca nu am timp sa ma duc la antrenamente normale acasa cum fac ce pun in loc de jaloane si mai spuneti voi ce sa fac pentru viteza si control

Răspuns Câştigător
| cosmin2221 a răspuns:

Poti sa pui pietre, sa alergi 3 ture de bloc casa sau strada 20 de genoflexiuni, 10 flotari 15 abdomene toate dupa ce tii pe picior mingea tragi la poarta si faci sprinturi, dupa incerci cu mingea printre jaloane.

| madutzu13 a răspuns (pentru cosmin2221):

Mersi eu merg la antrenamente da nu pot ajunge decat sambata ca am scoala mersi o sa lucrez acasa

2 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Da pai poti sa stai intins pe pat si sa dormihappy ajuta la control si la viteza ...viteza de degradare:p

nu poti face nimic acasa :p trebuie sa mergi la antrenamnete dar daca vrei totusi incearca sa faci exercitii fizice:d adica abdomene, flotari, genofleziuni, incearca sa faci smagatulbatting eyelashes si multe alte exerciti si incearca sa lucrezi si cu gantere ajuta la contactul fizic cu adversarulhappy

dar pentru viteza control balon si altele trebuie sa mergi la antrenament:phappy

happy