| agentulvip a întrebat:

cum pot convinge o fata sa stea cu mine? funda cine imi zice

Răspuns Câştigător
| HuminiucEmilian a răspuns:

Presupun ca vrei sa fie prietena ta, pai poti sa incepi cu : Compoartate frumos cu ea, (fii un domn intodeauna)
Incearca sa dai de inteles ca o placi, mai precis sa stai si sa te uiti la ea asa cu niste ochi frumosi iar daca vine o colega de a ei si spune da ce ai patit ce stai asa ( ea o sa isi dea seama) si tu spui,, aa nu nu-i nimic", dupa care te pregatesti pentru ziua de 1 Martie ai grija sa iti puna martisor iar in data de 8 Martie ziua ce mare, iai un trandafir rosu si o cutie de ciocolata milka (i love you) astea le iei la tine,(in afara ce dai si la alte fete) si prima data te duci la ea si ii dai trandafirul si ii spui cuvintele magice normal ca va fi entuziasmata si nu va refuza,winking iti urez succes

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu o convingi, ci'i castigi increderea. daca o obligi sigur nu va face ceea ce doresti u

| alinus10 a răspuns:

O rogi frumos si ii spui motivul pentru care vrei sa stai cu ea.Dar spune-i cand sunteti singuri (doar voi doi) nu cu mai multe perosne in jur.Eu nu cred ca te va refuza daca o rogi frumos... Vrei sa stai cu ea la toate orele sau doar la un test sau la o anumita ora?

| staly a răspuns:

Fii atent ca sa stai cu o fata trebuie sa vorbesti cu ea una alta stii tu si ii faci multe complimente(ce frumoasa te-ai facut,imi place cum iti sta parul,imi plac ochii tai etc)apoi o inviti la un suc, o inghetat, diverse. Apoi cand esti cu ea la suc ii zici daca vrea sa fie cu tine nu are cum sa refuze pentru ca o sa se simte prost. Funda?