| Bidu a întrebat:

Sal TPU,,,, Deci am o prietena are 13 ani,, ia pretinzand ca are 15 si implineste 16 dar eu stiu adevaru,, dar fac si zic ca ia,,,,,, Eu am 17 ani,,,,,,Deci ia doreste mult sa fac dragoste cu ia,,spunandu-mi ca are varsta necesara,,iar eu nu stiu ce sa-i spun,, deuarece eu stiu ca are 13 ani,,voi ce ziceti este bine,,da accept ce spune ia,,ca pana la urma ce i se poate intampla,,ma voi proteza desigurr,,,, dar totusi as vrea si niste pareri diferite de la niste oameni mai in varsta! Multumesc si o zi buna

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e bine. Ea va ramane traumatizata psihic si va avea risc crescut de cancer de col, iar tu vei sta ani buni intr-un penitenciar de minori si tineret, unde violatorii sunt tratati foarte foarte rau

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e bine deloc, sa nu accepti

| darrio2007 a răspuns:

Nu exista o varsta necesara. Dupa cum spui tu. Spune-i sa mai astepte pana ii mai vine mintea la cap.

| Ioana2518 a răspuns:

Eu zic sa inveti sa scrii corect, si pune-ti mana sa invatati ca de dragoste si sex aveti timp.

| IloveME a răspuns:

Cine stie ce urmareste aceasta fata, de vreme ce te minte referitor la varsta ei!
Ai rabdare, mai bine las-o sa mai creasca putin!

| Oana92 a răspuns:

Las-o balta, daca se afla intri la puscarie. Cauta niste fete de varsta ta!

| BSwwatch a răspuns:

Nu te-as sfatui sa faci dragoste sex cu ea,stiu ca te omoara gandul ala egoist... daca nu o fac eu o face altul,si vad ca te mustra constiinta de dinainte, asta ar insemna ca apoi sa-ti para rau si mai tare, e un Kinder de om, ce naiba, o ve-i chinuii si daram psihic! ea habar n-are ce e ala sex! Sper sa ei decizia ce-a buna!

| Maria_Ana_1997_il9t a răspuns:

Nu sunt mai in varsta ca tine, am 15 ani dar pot sa-ti spun parerea unei fete. Cum ai spus, prietena ta are doar 13 ani, ince trebuie sa-si traiasca copilaria. Traim intr-o lume prea matura pentru varsta noastra, crestem prea repede, ne credem destul de mari pentru ce se intampla in jurul nostru dar te asigur ca nu suntem. Tu ai 17 ani si esti destul de mare dar ea inca e o copila. Ea crede ca facand dragoste cu un baiat mai mare o va face si pe ea sa devina asa (mare). Eu ti-as spune sa o lasi sa mai creasca, asta e parerea mea si sper ca raspunsul meu sa iti fie de ajutor.