| george_3250 a întrebat:

Sal TPU,ma apuc de sala in curand si ca sa slabesc tin si o dieta,si am gasit pe google dieta cu orez.Ce parere aveti despre ea,ati tinut-o, a avut efect?

Răspuns Câştigător
| LovelyKitty2 a răspuns:

Eu zic sa incerci dieta cu oua fierte sau cu mere. Astea doua sunt eficiente, rapide si sanatoase.
Multa bafta! :*

3 răspunsuri:
| Andreutza1818 a răspuns:

Vai lasati-ma cu dietele de pe net si cu tot! Fetita daca vrei sa slabesti fa sport, lasa painea si dulciurile, nu manca dupa ora 6 si manca regulat. :*

| george_3250 explică (pentru Andreutza1818):

Sa stii ca nu ma ajuti cu nimic, deci raspunsul este inutil, si sunt baiat.

| Andreutza1818 a răspuns (pentru george_3250):

Daca nu te ajutam du-te si intreab-o pe bunic'ta! Nu te baga in seama pe aici. tongue