| Junior93 a întrebat:

Sunt clasa a-12-a, sunt din Ploiesti si am o problema cu banii... vreau neaparat sa ma angajez dar nu stiu unde. Stie cineva unde as putea sa ma angajez la 18 ani.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Exista ziar,am vazut agent de vanzari fara experienta du-te la facultate mai da bacul sau cauta pe ejobs, daca nu wxista TPU ce faceai?

Pa, pa!

1 răspuns:
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Frate.cites-te ziaru.eu nu am cum sa te ajut cu mai mult. nu stiu caracterul tau...situatia ta formalawinkingTe-as sfatuii sa dai mai intai BaACu' fara el nu prea ai sanse sa iti gasesti un loc de muca cu mai mult de 200lei/luna(om de serviciu).winkingMult noroc.Pentru inceput te-ai incadra in statutul de paznicwinkingFara scoala Fara viitorwinkingSper ca te-am fost de ajutorwinking