| n0One a întrebat:

sunt clasa a 6-a si acum ctv zile a venit unu' la noi in clasa si mi-a dat un pumn din cauza ca m-am certat mai demult cu el. eram eu si inca vreo 4 colegi in clasa, restul erau plecati la biologie, mai era sa plec si eu. dupa asta mi s-a umflat ochiul foarte tare si am plecat acasa, apoi a venit mama la scoala si a intrat in clasa sa vorbeasca cu diriga sa se intereseze despre ala care mi-a dat pumnu. cand am auzit ca intrat si in clasa mi s-a facut si mai rusine. intrebarea mea este daca credeti ca colegii o sa uite de evenimentul asta. adica se poarta foarte normal cu mine doar ca ma gandesc ca in sinea lor se gandesc la chestia asta. dau funda btw

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai calm. Toate trec. Numai moartea este vesnica.

| LonelyLoner92 a răspuns:

In mod normal trebuia sa faci plangere la director individului respectiv

| n0One explică (pentru LonelyLoner92):

Am facut. s-a mutat din scoala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ai facut bine, nu iti faci drepate cu pumnul.

| rabbit2014 a răspuns:

Eh na, se mai intampla, alti se mai si urineaza pe ei si mai stiu eu ce si tot nu le este rusine...suntem in secolul vitezei, totul este normal, nu esti primul si nici ultimul.

| Unsraw a răspuns:

O sa il uite. asa sunt parintii