| Kristinake a întrebat:

Salut, sper sa aveti rabdare sa cititi tot.
Anul trecut venisem in scoala noua, si am inceput sa simpatizez un baiat, dupa care i'am marturisit verisorului lui ca imi place de el, dupa care a aflat si el, si imi spunea ca nu poate fi nimic intre noi suntem doar prieteni nimic mai mult, ok eu am acceptat ce a zis el insa nu puteam sa spun nu sentimentelor mele, dupa care au trecut citeva luni, la scoala ne vedeam in continuu, dupa care m-a intrebat daca vreau sa ne combinam, eu
eram atit de fericita incat nu stiam cum sa-i raspund, intr-un final am acceptat, nu ne vedeam deoarece el motiva ca nu putea, avea antrenamente ceva de genu asta, dupa care eu am inteles ca ma ia doar la misto, si m-am certat cu el dupa care a trimis citeva mesaje, ma intreba ce fac ca e dor de mine, era plecat cu taicasul in calatorie pe citeva zile, insa telefonul meu era la reparatie. Deci pana la urma ne'am impacat, dupa aia la scoala tot imi zicea ca sa il sarut etc, insa il refuzam motivand ca trebuie sa plec, apoi intr-o zi dupa lectii toti erau plecati eram pe holul scolii el a venit la mine si am inceput sa vorbim, si ma intreba daca mi'e rusine de el, apoi eu i-am zis ca nu, si trebuia sa plec, dupa care a vrut sa ma sarute iar insa l-am refuzat si am plecat ca ma asteptau niste prietene, si deci a doua zi la scoala s-a combinat cu alta fata. laughing Anul acesta, suntem clase paralele el ma saluta insa eu nu prea il bag in seama, faza e ca o fata mai mica cu un an ca noi, il place pe el, si el vrea doar sa faca misto de ea, s-a sporit cu unul din colegi ca ea o sa fie cu el, deci si el i-a zis ei : hai sa fim impreuna insa nimeni sa nu stie, dupa care colegii lui il conving sa nu mai minta atit, si ea mi-a zis acea fata ca : el la inceput a zis ca vrea sa faca misto de mine, iar apoi a zis ca's simpatica. As vrea sa stiu chiar o place pe ea? Sau doar e din cauza acelui spor, si daca da cum as putea sa vorbesc cu el sa-l conving sa nu faca asta, dar sunt si geloasa. laughing
Scuzati greselile gramaticale.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa stai cu el nu vrei,sa fie cu alta nu-ti place!
Vezi ca la atatea mofturi,o sa ajungi sa culegi cand,de fapt,ar trebui sa alegi.
Daca n-ai vrut,da-i pace si lui si fetei celeilalte,nu te mai baga,tu ai ales singurica.
Cauta altul,cu cat mai repede gasesti, cu atat toti vor fi mai multumiti si mai ales, tu!
Succes!

| Cathuzik a răspuns:

Eu zic sa nu te mai gandesti la macho asta...fa-ti si tu un prt si lasa-l pe el in pace ca vad ca se da km la toate fetelehee hee

| AdyBoy a răspuns:

Cel mai bine uita-l si uitate in jur ca poate te place altu, dar daca vede ca nu-i dai importanta... oricum bafta!

| Foxyyyyyyyyy a răspuns:

Nu te mai stresa pentru un asemenea specimen, meriti ceva mai bunwinking!