| DieHarD a întrebat:

Vreau sa intreb o fata daca vrea sa stea cu mine dar nu stiu cum sa o intreb, puteti sa ma ajutati si pe mine va rog? dar nu chestii de gen "Buna x, vrei sa stai cu mine?"

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Invita fata la un suc si cand crezi ca e momentul potrivit o intrebi

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Http://www.pizap.com/pizap-app.php?initialstate=collage&width=1024&var1= o scoti de la xerox. :D si i-o da-i... mai intai o pui pe un sti si dupa te duci la xerox... o sa-i placa:D :D iti spun eu :D

| cami23 a răspuns:

Simplu o inviti la un film

| DieHarD explică:

Momentul ar fi acum, ca sunt prieten cu ea de 5 luni, si o cunosc din clasa a 5-a, eu nu am intrebat unde si cand, am intrebat cum, adica ex de intrebari

| Gallaxy a răspuns:

Cu astfel de intrebari o iei mai pe ocolite, trebuie sa vezi in ce stare se simte etc. Vorbesti despre ceea ce ii place. Si pe urma o intrebi daca AR VREA sa stea cu tine.